Έξυπνη βαλβίδα νερού PNI SV200 & πακέτο τροφοδοσίας CHG300 PNI
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
SKU
PNI-PK-200
Control inteligent pentru gestionarea apei
Έξυπνος έλεγχος για τη διαχείριση του νερού
Ασφαλής και αποτελεσματική συνδεσιμότητα Wi-Fi
Η βαλβίδα PNI SV200 χρησιμοποιεί συχνότητα Wi-Fi 2,4 GHz, η οποία διασφαλίζει ότι έχει σταθερή και αξιόπιστη σύνδεση. Η συμβατότητα με το Amazon Alexa και το Google Home προσφέρει προηγμένες επιλογές φωνητικού ελέγχου, κάνοντας τη διαχείριση του νερού πιο απλή από ποτέ. Οι χρήστες μπορούν να ενεργοποιήσουν ή να απενεργοποιήσουν τη βαλβίδα μέσω φωνητικών εντολών ή να ορίσουν ραντεβού απευθείας μέσω της εφαρμογής, εξοικονομώντας χρόνο και πόρους. Αυτή η εύκολα προσαρμόσιμη συνδεσιμότητα βελτιώνει σημαντικά την εμπειρία του χρήστη.
Conectivitate Wi-Fi sigură și eficientă
Design robust și protecție IP65
Στιβαρός σχεδιασμός και προστασία IP65
Πρακτικά σενάρια χρήσης
Scenarii practice de utilizare
PNI-CHG300 - Τροφοδοτικό PNI CHG300 με θύρα USB C, QC3.0, PD3.0, PPS και θύρα USB-A, 30W
Alimentator PNI CHG300 cu port USB C, QC3.0
Τροφοδοτικό ρεύματος με USB Type-C και USB Type-A
Προσαρμογέας φόρτισης USB με δύο θύρες, USB-A και USB-C, με μέγιστη ισχύ 30W 3A που υποστηρίζει τη φόρτιση δύο συσκευών ξεχωριστά ή ταυτόχρονα (5V 3.4A max. 17W).
USB-C: 5V 3A, 9V 3A, 12V 2.5A, 15V 2A, 20V 1.5A - 30W μέγ.
PPS: 3,3V-11V/3A, 30W μέγ.
USB-Α: 3.6V-6V 3A, 6V-9V 2A, 9V-12V 1.5A, 15V 2A, 20V 1.5A - 30W μέγ.
USB-C+USB-A: 5V 3.4A, 17W μέγ.
PD3.0, PPS και QC3.0
Φορτίστε συμβατές συσκευές έως και 3 φορές πιο γρήγορα από ό,τι με τη συμβατική φόρτιση.
Η θύρα USB-C είναι συμβατή με QC2.0, QC3.0, PD2.0, PD3.0 και PPS.
Η θύρα USB-A είναι συμβατή με QC2.0 και QC3.0.
Προστατευτικά μέτρα
Γράψτε τη Δική σας Αξιολόγηση
Η Βαθμολογία σας
Ταυτοποίηση προϊόντος
Παραγωγός ΤΣΙΜΠΩ
Κωδικός προϊόντος PNI-SV200
Χαρακτηριστικά
σίτιση USB 5V DC / 2A
Πίεση βαλβίδας 1,0 MPa / 10 bar
Διάμετρος βαλβίδας DN20 / 3/4”
Συμβατή βρύση Με την μπάλα
Χρόνος κλεισίματος/ανοίγματος βαλβίδας 5-10 δευτερόλεπτα
Συχνότητα Wi-Fi 2,4 GHz
Προστασία από διακοπή ρεύματος Ναί
Συμβατή εφαρμογή Τούγια Σμαρτ
Ειδικές λειτουργίες - Ρύθμιση ροής 0-100%
Περιεχόμενα συσκευασίας
Έξυπνη βαλβίδα Ναί
Καλώδιο τροφοδοσίας Ναί
Ταυτοποίηση προϊόντος
Κωδικός προϊόντος PNI-CHG300
Γενικά χαρακτηριστικά
Τάση εισόδου 230
Μέγιστο ρεύμα εισόδου 0,8Α
Μέγιστη ισχύς 30W
Θύρα USB 1 x USB τύπου C, 1 x USB τύπου A
Τάση εξόδου USB τύπου C 5V 3A / 9V 3A / 12V 2,5A / 15V 2A / 20V 1,5A
ΜΑΔ 3,3V - 11V 3A, μέγ. 30W.
Τάση εξόδου USB τύπου A 3,6V - 6V 3A / 6V - 9V 2A / 9V - 12V 1,5A / 15V 2A / 20V 1,5A